Bardzo chciałbyś coś napisać, ale nie masz pomysłu na temat?

RePortal

RePortal
Punkty: 0
04.10.2014 RePortal

Mamy dla Ciebie doskonałą radę – nie czekaj, aż temat na artykuł przyjdzie do Ciebie. Wyjdź z domu i sam go poszukaj!

Środowisko, które nas otacza jest najlepszą inspiracją. Potencjalne tematy tylko czekają na to, abyś je odkrył. Czy w pobliżu Twojego domu znajduje się jakieś ciekawe miejsce, które mógłbyś opisać? A może znasz osobę, która ma niecodzienne hobby i chciałaby podzielić się z Tobą tajnikami swojej pasji? Rozejrzyj się, być może gdzieś niedaleko miało miejsce jakieś interesujące wydarzenie, o którym warto napisać!

Jeśli na każdą z naszych propozycji odpowiedziałeś przecząco, nie załamuj się. Zastanów się przez chwilę, na pewno w Twoim otoczeniu znajdzie się ktoś, z kim możesz przeprowadzić ciekawy wywiad. Może ktoś z Twoich bliskich będzie chciał odpowiedzieć na kilka pytań związanych z pracą, czy też z jakimkolwiek innym tematem? Może wybierzesz się do najbliższego szpitala i porozmawiasz z lekarzem lub pielęgniarką o ich pracy? Takie tematy też mogą być ciekawe dla innych!

Masz aparat fotograficzny? Świetnie! Do swojego artykułu możesz dodać ciekawe, autorskie zdjęcia. Nie masz? Czy aby na pewno? Zawsze możesz zrobić zdjęcia telefonem. Nie muszą być wysokiej jakości, najważniejsze, aby wpasowały się w Twój artykuł.

Subskrybuj, by raz w tygodniu otrzymywać nowości i zbiór najciekawszych artykułów