Chcesz zasugerować coś twórcom RePortalu?

RePortal

RePortal
Punkty: 0
04.10.2014 RePortal

Jesteśmy Ci wdzięczni za to, że chcesz razem z nami współtworzyć RePortal. Tak, współtworzyć, dobór słów nie jest tu przypadkowy. Włożyliśmy w RePortal bardzo dużo pracy, ale powstał on przede wszystkim dla Ciebie, dlatego chcemy, abyś to Ty, drogi Użytkowniku, wskazywał nam drogę, którą powinniśmy podążać. Dlatego też, w prawym dolnym rogu swojej przeglądarki, znajdziesz przycisk nazwany „Prześlij opinię”. Jak sama nazwa wskazuje, jest to odnośnik do strony, z poziomu której będziesz mógł wyrazić swoje zdanie na temat serwisu. Będziemy wdzięczni, jeśli napiszesz do nas za każdym razem, gdy w Twojej głowie zrodzi się jakaś opinia, bądź sugestia zmian lub poprawek błędów, które zauważyłeś w trakcie użytkowania serwisu.

Wszystkie opinie będziemy przechowywać w naszej bazie, aby po jakimś czasie te, które okażą się najciekawsze i najbardziej popularne, wcielić w życie. Każda, nawet najmniejsza wskazówka od Ciebie będzie dla nas ogromnym wsparciem, dlatego nie wahaj się ani chwili, jeśli masz nam coś do przekazania, po prostu użyj przycisku „Prześlij opinię” i napisz do nas.

Obiecujemy, że będziemy czytać wszystkie przesłane do nas opinie i każdej poświęcimy chwilę na przemyślenie. Nie jesteśmy w stanie zagwarantować, że uda nam się dokonać każdej sugerowanej zmiany, jednak chcemy, abyś wiedział, że Twój udział w serwisie jest dla nas bardzo ważny.

Subskrybuj, by raz w tygodniu otrzymywać nowości i zbiór najciekawszych artykułów