Co w prezencie dla nowo narodzonego dziecka?

daria24

Punkty: 119
02.07.2015 daria24

Wielu z nas odwiedzając rodzinę czy znajomych, którym właśnie urodziło się dziecko zastanawia się co kupić maluchowi. Chcielibyśmy, aby było to coś przydatnego i z czego młodzi rodzice na pewno będą zadowoleni.

Ubranka

Noworodki rosną w zatrważającym tempie i prezent w postaci ubranek na pewno się spodoba. Najlepiej wybierać te w rozmiarach 62-68.

Pampersy

Noworodek potrafi wykorzystać dziesięć pampersów dziennie.Paczka oryginalnych “Pampersów” licząca 40 sztuk (zapas na cztery dni) kosztuje około 40zł. Wystarczy pomnożyć razy siedem i już wiemy, ile młodzi rodzice wydają na pieluchy. Dlatego wieku od razu prosi o pampersy w ramach prezentów. Są “na wagę złota” :D Nie musi to być oklepana paczka pampersów. Na allegro są fajne zestawy zrobione na kształt tortów czy samochodów ;)

Tort_z_pieluszek_-_Stasiu_1

Chusteczki nawilżające

Niby coś banalnego, ale także jest przydatne i “schodzi” w zatrważającym tempie.

Grzechotki

Może i noworodki są za małe na grzechotki, ale rosną bardzo szybko. Za chwilę wszelkie zabawki będą przydatne, a rodzice mają wystarczająco dużo wydatków, by jeszcze myśleć o grzechotkach,przytulankach,pozytywkach itp. Nie musi to być jedna grzechotka ,która w prezencie wygląda słabo. Na allegro są do kupienia zestawy kilku grzechotek, które mogą okazać się genialnym prezentem.

Inne akcesoria

Czasem warto zapytać rodziców, czego jeszcze potrzebują. Może okazać się, że nie kupili pewnego akcesoria, które teraz okazuje się niezbędne. Przecież nie musi to być leżaczek za 300zł ,ale może np. drugi kocyk za 40-50zł?

 

Subskrybuj, by raz w tygodniu otrzymywać nowości i zbiór najciekawszych artykułów