Co w prezencie na pierwsze urodziny?

daria24

Punkty: 75
16.03.2015 daria24

Wielu z nas zawsze zastanawia się co kupić rocznemu dziecku na tę wyjątkową okazję .Maluch jest za duży do zabawy najzwyklejszymi grzechotkami ale też jednocześnie za mały na zabawę niewielkimi elementami .Na co się zdecydować?

Ubranka.

Ten prezent jest niezwykle praktyczny .Takie dziecko rośnie w zatrważającym tempie i rodzice zwykle nie wyrabiają z kupowaniem nowych ubranek.

Wózek spacerowy.
Oczywiście taki do zabawy ;) Słyszałam ,że takie oto zabawki są bardzo przydatne małym dziewczynkom podczas nauki chodzenia .Ważne jest jednak ,aby zakupiony wózek nie był zbyt wysoki i koniecznie musi być stabilny ,aby opierające się o niego dziecko nie uległo wypadkowi.
Samochód.
To teraz coś dla chłopca ;) Ważne ,aby nie był to mały model ,którego części chłopiec może połknąć .Bardzo fajne samochody produkuje firma Wader .Są duże, kolorowe i w sam raz pasują dla rocznego chłopca .Jeśli kupimy np .ciężarówkę to jest to dodatkowa frajda ,ponieważ dziecko może na „przyczepkę” zapakować inne zabawki ,co jeszcze bardziej cieszy.
Sanki.
Jeśli maluch ma urodziny zimą jest to bardzo trafiony prezent. Roczne dzieci uwielbiają sanki i naprawdę wolą zimowe spacery na tym sprzęcie niż w wózku.
Pieniądze.
Kolejny praktyczny prezent .Rodzice będą mogli sami wybrać to ,co wydaje im się przydatne.
Klocki.
Każde dziecko je uwielbia .Może początkowo zabawa będzie raczej polegała na zburzeniu budowli stworzonej przez rodzica ,ale z czasem maluch zrozumie do czego służą.
Huśtawka ,stolik edukacyjny ,rowerek.
Są to prezenty „z wyższej półki” ,ale również bardzo przydatne .Każde dziecko lubi się huśtać ,a dzięki stolikowi rozwinie wszystkie swoje zmysły.

Subskrybuj, by raz w tygodniu otrzymywać nowości i zbiór najciekawszych artykułów