Co warto zobaczyć w Kielcach?

daria24

Punkty: 120
29.04.2015 daria24

W Kielcach mieszkałam aż 15 lat ,więc trochę zdążyłam je poznać.Wiem jedno-od kilku lat miasto to zaczęło rozwijać się w bardzo szybkim tempie i na prawdę warto poznać je bliżej.W domu jestem średnio co drugi tydzień.Gdy wyjeżdżałam na studia cieszyłam się,że zacznę żyć na własną rękę i stanę się bardziej samodzielna oraz odpowiedzialna za siebie.Teraz minęło pół roku ,a ja stwierdziłam ,że jednak czasem tęsknię za Kielcami.

Rezerwat Kadzielnia

Dobra opcja dla rodzin z dziećmi.Dużo zieleni i spokój,to główne plusy tego miejsca.Jeśli jesteś przeciwna niezdrowemu stylowi życia to zabierz swoją rodzinę właśnie tam ;)

01Kadzielnia11WK_g29

Basen “Perła”

Każde dziecko uwielbia takie atrakcje .Poza tym naukowo udowodniono ,że basen jest zdrowy i dobrze działa przede wszystkim na kręgosłup.Zaś zabawa jest tam niezapomniana.

77

Ulica Sienkiewicza

Ulica Sienkiewicza,potocznie zwana “Sienkiewką” to coś takiego ,jak w Łodzi ulica Piotrkowska czy w Sopocie ulica Haffnera .

5160545_kielce--ul-sienkiewicza

Święta Katarzyna

Polecam,jeśli jesteś typem człowieka lubiącego chodzić po górach.Poza tym ze wzgórza widać całe Kielce.Wrażenia niezapomniane.Byłam.Polecam.

swieta-katarzyna-klasztor-lato-DSC_9426

Zamek w Chęcinach

Nawet nie zliczę ,ile razy tam byłam.Kilka razy z rodzicami ,a także na wycieczce szkolnej.Niestety nie miałam możliwości wejść po schodach na szczyt i podziwiać widoków.

zamek_checiny

Subskrybuj, by raz w tygodniu otrzymywać nowości i zbiór najciekawszych artykułów