Czym jest RePortal?

RePortal

RePortal
Punkty: 0
04.10.2014 RePortal

RePortal to ogólnotematyczny serwis informacyjny, stworzony dla dwóch grup ludzi: tych, którzy lubią pisać, oraz tych, którzy chcą poszerzać swoje horyzonty czytając. Każdy dzień na RePortalu to nowe, ciekawe treści oraz możliwość zarobienia pieniędzy poprzez pisanie.

My dajemy Ci miejsce, w którym możesz sprawdzić bądź rozwinąć swoje umiejętności pisarskie. Ty decydujesz w jakim kierunku strona się rozwinie. RePortal tworzą użytkownicy pisząc nowe artykuły, czytając i komentując treści należące do innych. Nie musisz być publicystą ani pisarzem z zawodu. Równie dobrze możesz być biznesmenem, studentem, matką trojga dzieci, lub kierowcą autobusu. Jedyny warunek, jaki musisz spełniać aby zostać zarabiającym RePorterem, to umiejętność tworzenia wartościowych i dobrych jakościowo treści.

Każdy RePorter może tworzyć artykuły o dowolnej treści, a następnie opatrzyć go wybranymi przez siebie zdjęciami i filmami. Czytelnicy mogą prowadzić pod tekstami dyskusje, oznaczać jako lubiane i dzielić się nimi poprzez portale społecznościowe.

Użytkownicy RePortalu mają dwie drogi zarabiania pieniędzy: RePortfel i program partnerski. Co jakiś czas na stronie odbywają się również konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Jesteś początkującym blogerem? A może chciałbyś nim zostać i nie wiesz, czy ludziom spodoba się Twoja twórczość? Trafiłeś do dobrego miejsca! My zapewnimy Ci publikę, która będzie dla Ciebie najlepszym możliwym krytykiem, wypromujemy i wypozycjonujemy Twój tekst, a Ty dowiesz się, jak na Twoją twórczość reagują ludzie, zaś nasi bardziej doświadczeni użytkownicy pomogą Ci i podpowiedzą, w jakim kierunku podążać.

Mamy nadzieję, że korzystanie z RePortalu będzie dla Ciebie pozytywnym doświadczeniem!

 

Subskrybuj, by raz w tygodniu otrzymywać nowości i zbiór najciekawszych artykułów