Dlaczego warto być z nami od początku?

RePortal

RePortal
Punkty: 0
04.10.2014 RePortal

To właśnie od pierwszych autorów tworzących dla RePortalu będzie zależał sukces serwisu. Wszystkie nasze starania i wysiłki byłyby niczym, gdyby nie pierwsi użytkownicy, którzy zagwarantują nam stały dopływ tekstów i materiałów. Twoja obecność stanowi niezbędny warunek, abyśmy mogli starać się o gromadzenie wokół serwisu sukcesywnie powiększającej się grupy stałych czytelników, pozwalających nam na dynamiczny rozwój.

W takiej sytuacji nie możemy pozostać obojętni wobec pierwszych, najbardziej zaangażowanych użytkowników portalu, dlatego też przygotowaliśmy dla nich kilka ciekawych propozycji.

Jedną z nich będzie Klub RePorterów. Po wyjściu serwisu z etapu beta planujemy założenie Klubu, do którego zaangażujemy najbardziej zasłużonych użytkowników RePortalu.

Jakie korzyści da członkowstwo w Klubie RePorterów?

Oprócz pieniędzy zarabianych z RePortfela i programu partnerskiego, członkowie Klubu RePorterów będą z góry dostawać określoną kwotę pieniędzy za każdy napisany tekst. Mało tego, co jakiś czas do osób zaangażowanych w Klub będą napływały eskluzywne oferty pisania artykułów sponsorowanych, a nawet bezpośredniej współpracy z reklamodawcami.

A i to jeszcze nie wszystko… przewidujemy również kilka stałych miejsc pracy w naszej redakcji!

Gdyby nie Ty i zaufanie, którym nas obdarzasz, nigdy nie mielibyśmy szansy na uruchomienie RePortalu. Dlatego to właśnie Ciebie, użytkownika będącego z nami od pierwszych chwil, będziemy brali pod uwagę w pierwszej kolejności w procesie rekrutacji. W przyszłości chcemy mieć w swoich szeregach osoby, które będą umiały spojrzeć na RePortal z punktu widzenia użytkownika.

Subskrybuj, by raz w tygodniu otrzymywać nowości i zbiór najciekawszych artykułów