Dlaczego warto zapisać się do naszego newslettera?

RePortal

RePortal
Punkty: 0
04.10.2014 RePortal

Warto zapisać się do newslettera RePortalu. Zapewne zastanawiasz się po co. Korzyści jest wiele.

W jakim celu założyliśmy newsletter?

Przede wszystkim po to, aby móc z wyprzedzeniem informować naszych użytkowników o nadchodzących wydarzeniach. Tak, zanim cokolwiek ogłosimy szerszemu gronu, zwrócimy się z tym do naszych subskrybentów.

Dlaczego?

Ponieważ jesteśmy niezmiernie wdzięczni każdej osobie, która obdarza nas zaufaniem i zrobimy wszystko co w naszej mocy, aby RePortal był maksymalnie atrakcyjny dla każdej odwiedzającej go osoby, a w szczególności dla najbardziej zaangażowanych użytkowników.

Dlatego też subskrybenci jako pierwsi będą otrzymywać informacje o nowościach, nadchodzących wydarzeniach, a także ofertach pracy dla naszej redakcji.

Czy newsletter jest tylko dla RePorterów?

Zdecydowanie nie, ponieważ w każdej wiadomości będziemy prezentować również wyróżnione, zdobywające największą popularność artykuły z danego tygodnia. Oznacza to, że najciekawsze treści będą trafiać bezpośrednio na skrzynkę mailową każdego zainteresowanego.

Nie musisz obawiać się, że będziemy zasypywać Cię SPAMem. Nasze wiadomości będą pojawiać się w Twojej skrzynce tylko raz w tygodniu. Jeśli będą pojawiać się w nich reklamy, to tylko po to, aby zaprezentować z jaką marką aktualnie współpracujemy i w jaki sposób użytkownicy mogą na tym skorzystać.

Zapraszamy do subskrypcji!

Subskrybuj, by raz w tygodniu otrzymywać nowości i zbiór najciekawszych artykułów