Jak możesz pomóc nam w pozycjonowaniu Twoich artykułów?

RePortal

RePortal
Punkty: 0
04.10.2014 RePortal

Większość pracy przy pozycjonowaniu Twoich artykułów będzie leżała po naszej stronie. Jednak możesz nam w tym trochę pomóc.

Nie zapomnij uzupełniać tagów przy każdym napisanym przez Ciebie artykule. Najbardziej optymalne będzie przypisanie 3-5 słów odpowiadających opisywanej tematyce. Im więcej trafnych tagów, tym większe prawdopodobieństwo, że na Twój artykuł trafi przypadkowy użytkownik, szukający interesującej go treści w Internecie.

Staraj się również, żeby tworzona przez Ciebie treść była możliwie niepowtarzalna. Jeśli wklejasz do swojego tekstu fragmenty innych tekstów, czy też dzieł literackich, zwróć uwagę na to, aby były one jak najkrótsze lub opisz je swoimi słowami. Możesz też użyć opcji „Blok z cytatem” (ikona cudzysłowu) w WordPress, wtedy tekst znajdzie się w HTMLowym tagu oznaczającym cytaty.

Ważne jest też, aby poruszać tematy aktualne i w możliwie najmniejszym stopniu wyczerpane przez innych internautów. Zanim zdecydujesz się na poruszenie w artykule danego tematu, sprawdź w wyszukiwarce, ile istnieje już wyników odpowiadających danemu zapytaniu. Zawsze staraj się być jedną z pierwszych osób poruszających wybrany temat. To zapewni Ci wysokie pozycje w wyszukiwarkach.

 

Subskrybuj, by raz w tygodniu otrzymywać nowości i zbiór najciekawszych artykułów