Komu? Komu? Czyli okazje zakupowe

Justka

Justka
Punkty: 441
31.12.2014 Justka

Prawie każdy z nas lubi gadżety: smartfony, wypasione laptopy, tablety, iPody i inne. Każdy z nas także wie, jakie są ceny tych najbardziej wypasionych gadżecików. I to jest główny powód, że odklejamy głowy od wystaw sklepowych i z ciężkim westchnieniem i wzrokiem ogromnej pretensji skierowanym na cieniuśki portfel odchodzimy w siną dal.

Właśnie dla takich ludzi stworzono nowy ruch – wyprzedaże gadżetów elektronicznych. Moda ta przyszła ze Stanów Zjednoczonych. Moda ta to aukcje groszowe. Jak łatwo można zgadnąć, dziś cieszy się wielką popularnością także w Polsce. Dzięki takim aukcjom można zaoszczędzić pieniądze a nabyć całkiem wypasiony gadżecik.

Aby zakupić markowy sprzęt elektroniczny należy skorzystać ze specjalnych systemów aukcyjnych. Poniżej znajduje się ten, który cieszy się największym powodzeniem:

MadBid.pl

Aby skorzystać z tego systemu i rozpocząć aukcję należy się zarejestrować. Następnie wykupuje się kredyty. Kredyty są proponowane w pakietach w różnych cenach. Przykładowo 39,90 zł.
Następnie wyszukuje się przedmiot, który nas interesuje. Może to być dosłownie wszystko: od telefonu komórkowego, przez aparaty telefoniczne, kamery video, czytniki ebookowe do telewizorów i komputerów najnowszych generacji. Nawet te przedmioty, które kosztują od kilku do kilkunastu a nawet kilkudziesięciu tysięcy złotów można kupić za zaledwie kilka złotych.

Przeglądając wygrane aukcje, można zaobserwować zachwycające zjawiska – kupno telewizora wartego 5.000 złotych za 136,96 zł, czy 13 calowy MacBook firmy Apple kosztujący w sklepie 3.500 tysiąca wzwyż został zakupiony za 17,73 zł.
Istnieje wiele takich systemów, gdzie można wygrywać aukcję, jednak to MadBid.pl daje jeszcze jedną okazję. Jako jedyny, w przypadku niewygrania aukcji istnieje możliwość zakupienia wymarzonego produktu ze zniżką.

System ten został sprawdzony. Po zakupie małego pakietu kredytów można było już zakupić Wii U, którego cena stanowczo przewyższa moje możliwości finansowe = 2049 zł, a która w wyniku wygranej aukcji obniżyła się do 24 zł. Do zapłaty należy użyć systemu płatniczego Paypal. Po zakupie przesyłkę dostarcza firma kurierska DHL.

Aby uspokoić tych, którzy nigdy nie kupowali w Internecie lub niejednokrotnie nacięli się na nieuczciwych sprzedawców MadBid.pl istnieje na rynku od 6 lat i korzysta z niego już ponad 5 milionów użytkowników.
MadBid jest także bohaterem wielu artykułów w czasopismach i gazetach. Jego wiarygodność potwierdza także BBC.

Dla przypomnienia przedstawiam 3 kroki do zakupu świetnego gadżetu:
Krok 1 Rejestrujesz się na stronie MadBig.pl i zakładasz konto. Po założeniu konta kupujesz kredyty
Krok 2 Rozglądasz się po produktach i wybierasz ten, który przypada Ci do gustu. (zdradzę Ci tajemnicę, najlepiej złożyć ofertę tuż przed zakończeniem aukcji)
Krok 3 Po wygranej aukcji podajesz swoje dane adresowe, aby kurier wiedział, gdzie trafić z przesyłką. Czas dostawy nie jest długi, ponieważ w większości przypadków towar wygrany jest wysyłany jeszcze tego samego dnia.
A zatem powodzenia i radości z wybranych gadżetów.

Subskrybuj, by raz w tygodniu otrzymywać nowości i zbiór najciekawszych artykułów