Najlepsza z możliwych samozagład.

koloroweszkla

koloroweszkla
Punkty: 70
15.10.2014 koloroweszkla

Zmieniam się na tyle mocno, że odsuwam i odsuwają się ode mnie kolejne osoby…Tracę cierpliwość i nie mam sił już nikogo prowadzić za rączkę, z racji tego,że jestem trochę silniejsza…Nie chcę się poddać bez walki, ale coraz mniej toleruję…Zmieniłam się na tyle mocno, że nie wiem czy chcę i czy powinnam utrzymać ówczesne układy, skoro już mi nie odpowiadają…Wiem,że najpierw spróbuję zmienić swoją postawę, a co za tym idzie – zachowanie, a dopiero potem ewentualnie sytuację, jeśli nie uda się odkręcić moich nawyków i przyzwyczajeń w relacjach międzyludzkich…

Nie mam sił już nikogo prowadzić za rączkę…Boję się pomagać, bo boję się zaangażować w coś tak mocno jak w znajomość, która niedawno się zakończyła, bo zostałam uznana za “idealną” i z zazdrości prawie zostałam zabita, zresztą nie tylko ja…

Zawsze chciałam być idealna i uważałam,że wszyscy inni tacy są, ale nie ja. Już nie chcę taka być. Chcę popełniać błędy, ale chcę z nich wyciągać wnioski. Chcę iść do przodu i wciąż idę, i nie umiem tego zatrzymać. Cholera jasna, nie umiem tego zatrzymać!

Idę w dobrym kierunku, ale nie wiem czy za dobry kierunek można uznać ten, przez który tracę znajomych…Więcej mówię co myślę, jestem odważniejsza, konkretniejsza, odpowiedzialniejsza i bardziej słowna. Tak, to na pewno rozwój więc można uznać,że idę w dobrą stronę.

Mam wrażenie tylko,że czeka mnie rewolucja po której zostanie pusty plac i nic więcej. Boję się,że plac będzie w moim życiu pusty przez dłuższy czas, ale wierzę też,że znajdę gdzieś ludzi, bardziej odpowiednich dla mnie niż ci,którzy byli przy mnie do tej pory.

Gdzieś przecież muszą być…

Chociaż przez to wszystko staję się coraz bardziej wystarczalna…i we wszystkich aspektach idę do przodu…

Mam dość siebie.

Mam dość ludzi wokół siebie, którym muszę podpowiadać, bo boję się,że zostanę uznana za tą, która wszystko wie.

Nie chcę tego, ale w taką rolę mnie wepchnięto.

Gram.

Gram ją za dobrze.

Subskrybuj, by raz w tygodniu otrzymywać nowości i zbiór najciekawszych artykułów