Piękno w rozmiarze XXL

Lilavati112

Lilavati112
Punkty: 302
04.11.2014 Lilavati112

Czy można wyglądać pięknie w rozmiarze 44+? Oczywiście, że tak!

Po boomie na wychudzone modelki przyszła pora na kobietki o nieco okrąglejszych kształtach. Ich wizerunki pojawiają się coraz częściej w reklamach firm odzieżowych, bieliźnianych, kosmetycznych itp. Bardzo to cieszy, ponieważ po świecie nie chodzą same panie w rozmiarach 38-42, a tym bardziej 34 czy 36 (typowe rozmiary modelek). Średni rozmiar przeciętnej kobiety w Europie to 42-44. Czyli jednak L/XL…

W końcu kobiety o pełniejszej figurze mogą poczuć się pięknie, seksownie, zniewalająco… Mogą mieć poczucie, że ktoś je zauważył, ktoś dostrzegł ich potrzeby. Bo przecież każda z pań chce wyglądać atrakcyjnie.

Silvia Rho – modelka

1b8f34c09dc7bb39e49127fe715d6338

Precz z nazywaniem pięknych, apetycznych kobiet grubaskami! Bo piękno tkwi nie w rozmiarze a w sercu człowieka. Przepiękne modelki plus-size w swoich sesjach zdjęciowych pokazują, że można zawsze wyglądać dobrze, niezależnie od dodatkowych kilogramów. One przecież nie zawsze są efektem obżarstwa czy niezdrowego trybu życia. Czasem winne są geny, choroby, alergie…To nie jest powód, aby zamykać się w sobie, nosić tylko workowate ciuchy i popłakiwać w kącie przejmując się docinkami złośliwych koleżanek.

Ashley Graham – top modelka plus-size

ashley_graham_001_250610

Czy kobiety w rozmiarze 44+ mogą podobać się mężczyznom? Oczywiście! Tylko najpierw muszą spodobać się sobie i zaakceptować swoje ciało. Pełne biusty i biodra na pewno mają swoich wielbicieli wśród płci męskiej.

W Polsce od niedawna pojawiły się agencje modelek w rozmiarach 38+. Firmy swoje produkty kierują już nie tylko do pań o modnym do tej pory chłopięcym typie sylwetki. Np. firma Dove jako jedna  z pierwszych pokusiła się o nagranie spotu reklamowego z “normalnymi” dziewczętami.

Danielle Line – modelka

d2a3d721178de93ed2348643c7338592

Czy współczesna kobieta powinna przejmować się nadmiarem kilogramów? Jeżeli nie zagrażają one zdrowiu, nie powinna mieć kompleksów. Odchudzanie jest dobrym pomysłem, jeżeli naprawdę źle czujemy się we własnej skórze. Należy jednak pamiętać, że nadmierna chudość też jest niedobra dla naszych organizmów.

Nie chodzi tu absolutnie o promowanie niezdrowego trybu życia, łakomstwa czy leniuchowania na tapczanie. A raczej o pokazanie, że kobiet jest wiele a każda z nich jest inna. Ma inne włosy, oczy, wzrost, figurę…ale te same potrzeby.

A na zakończenie sławna modelka plus size – Crystal Renn, przed i po kuracji odchudzającej. w jakim wydaniu bardziej Wam się podoba?

przed:

crystal-renn-w-sesji-t-style-magazine

…i po:

crystal-renn

Subskrybuj, by raz w tygodniu otrzymywać nowości i zbiór najciekawszych artykułów