Rzeczowo o modzie męskiej – poradnik dla wszystkich

Anjin

Punkty: 20
15.02.2015 Anjin

Kanon elegancji w modzie męskiej to nie tylko podążanie za coraz nowszymi i wymyślnymi trendami, którymi jesteśmy zewsząd zasypywani, to przede wszystkim uniwersalne i można by rzec ponadczasowe fasony, zasady ubioru, a zwłaszcza umiejętność łączenia poszczególnych elementów garderoby.

Książka Michała Kędziory pt. „Rzeczowo o modzie męskiej” została napisana właśnie z myślą, o tych panach, którzy chcieli by obudzić swoją świadomość na temat własnego wizerunku, poznać podstawowe zasady dobrego ubioru na różne okazje, jest to pozycja niewątpliwie obowiązkowa dla każdego kto chce zacząć swoją przygodę ze światem mody męskiej.

Autor tej można by rzec wręcz dydaktycznej publikacji, szerzej znany jako Mr. Vintage, przedstawia nam uniwersalną wiedzę, która pomoże nam przy świadomym wyborze naszych ubrań, nauczymy się rozróżniać jakoś tkanin i dobierać te wyższej klasy, poznamy podstawowe i zawsze dobrze wyglądające zestawienia ubrań na dane okazje, zaobserwujemy jak ważne są niepozorne dodatki do naszych ubrań, a to wszystko wraz ze zgrabnie wplecioną historią mody męskiej, która nas zaintryguje.

Mimo, że ten poradnik jest głównie przeznaczony dla panów, to niewątpliwie może okazać się, także interesującą pozycją także dla żeńskiej części społeczeństwa, dzięki niemu drogie panie mogą dowiedzieć się jaki w końcu prezent z garderoby kupić swojemu mężczyźnie, który nie przeleży reszty swojej egzystencji zamknięty w szafie, czy szufladzie, być może pomoże nakłonić swoich, niektórych nieco niedbających o wygląd partnerów do zmiany swojego wizerunku.

Co najważniejsze samą książkę czyta się bardzo lekko i przyjemnie, dzięki wątkowi historycznemu na temat samej mody, modeli, czy też poszczególnych znanych na całym świecie i wijących firm w tej branży, czytelnik może pochłaniać kolejne strony z prawdziwą pasją, co jest nieczęsto wśród wielu suchych poradnikach, które po za samym aspektem praktycznym, nie są w stanie zainteresować i przykuć czytelnika do siebie.

Michał Kędziera stworzył można powiedzieć uniwersalne dzieło, które jest obowiązkową pozycją dla każdego, który chciałby zacząć być świadom własnego wizerunku, poprawić swój image, zacząć być postrzeganym w środowisku jako osoba elegancka, natomiast jednocześnie będzie ciekawą i często zaskakującą dawką informacji dla osób, które w tym temacie mówiąc kolokwialne siedzą już jakiś czas. Gorąco polecam wszystkim.

Subskrybuj, by raz w tygodniu otrzymywać nowości i zbiór najciekawszych artykułów